Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 10:50:24 -6h
Tokio (Japonia) 00:50:24 +8h
Sydney (Australia) 01:50:24 +9h
Londyn (Anglia) 15:50:24 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 15-02-19
Tabela nr 033/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.8326-0.019-0.493
1 EUReuro4.3243-0.0151-0.348
1 AUDdolar australijski2.7213-0.0142-0.519
1 CZKkorona czeska0.1682-0.0001-0.059
1 DKKkorona duńska0.5796-0.0019-0.327
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.4883-0.0025-0.509
100 JPYjen japoński3.47120.00120.035
1 CADdolar kanadyjski2.8851-0.0194-0.668
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4424-0.0024-0.540
1 ZARrand płdafrykański0.27250.00050.184
1 RUBrubel rosyjski0.0575-0.0002-0.347
1 CHFfrank szwajcarski3.8081-0.0101-0.265
1 SEKkorona szwedzka0.4121-0.003-0.723
1 UAHhrywna ukraińska0.1408-0.0007-0.495
100 HUFforint węgierski1.3596-0.0014-0.103
1 GBPfunt szterling4.9104-0.0325-0.658
1 XDRSDR (MFW)5.3171-0.017-0.319
1 BGNlew bułgarski2.211-0.0077-0.347
1 RONlej rumuński0.9129-0.0016-0.175
1 PHPpeso filipińskie0.0732-0.0002-0.272
1 THBbat (Tajlandia)0.1225-0.0003-0.244
1 NZDdolar nowozelandzki2.6209-0.009-0.342
1 SGDdolar singapurski2.8217-0.0128-0.452
100 ISKkorona islandzka3.21990.01740.543
1 HRKkuna chorwacka0.5835-0.0024-0.410
1 TRYlira turecka0.72760.00350.483
1 MXNpeso meksykańskie0.19940.00130.656
1 BRLreal brazylijski1.02940.00350.341
1 MYRringgit malezyjski0.9374-0.0075-0.794
10000 IDRrupia (Indonezja)2.71-0.0236-0.863
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3396-0.0022-0.644
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5656-0.0028-0.493
1 ILS1.0540.00180.171
100 INR5.3748-0.0386-0.713
100 CLP0.5768-0.0036-0.620

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę