Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 01:12:11 -6h
Tokio (Japonia) 15:12:11 +8h
Sydney (Australia) 16:12:11 +9h
Londyn (Anglia) 06:12:11 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 14-06-19
Tabela nr 115/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.7727-0.0009-0.024
1 EUReuro4.2554-0.0056-0.131
1 AUDdolar australijski2.6021-0.0042-0.161
1 CZKkorona czeska0.1665-0.0001-0.060
1 DKKkorona duńska0.5698-0.0007-0.123
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.482-0.0002-0.041
100 JPYjen japoński3.48520.00370.106
1 CADdolar kanadyjski2.8278-0.0047-0.166
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4349-0.0007-0.161
1 ZARrand płdafrykański0.254-0.0001-0.039
1 RUBrubel rosyjski0.05850.00010.171
1 CHFfrank szwajcarski3.7905-0.0104-0.274
1 SEKkorona szwedzka0.39970.00180.452
1 UAHhrywna ukraińska0.1427-0.0002-0.140
100 HUFforint węgierski1.3219-0.0002-0.015
1 GBPfunt szterling4.7771-0.0033-0.069
1 XDRSDR (MFW)5.21820.00130.025
1 BGNlew bułgarski2.1757-0.0029-0.133
1 RONlej rumuński0.901-0.001-0.111
1 PHPpeso filipińskie0.0725-0.0003-0.412
1 THBbat (Tajlandia)0.12110.00020.165
1 NZDdolar nowozelandzki2.4668-0.0105-0.424
1 SGDdolar singapurski2.7591-0.0022-0.080
100 ISKkorona islandzka3.0073-0.004-0.133
1 HRKkuna chorwacka0.5742-0.0006-0.104
1 TRYlira turecka0.6408-0.0098-1.506
1 MXNpeso meksykańskie0.1964-0.0004-0.203
1 BRLreal brazylijski0.98010.00440.451
1 MYRringgit malezyjski0.9052-0.0012-0.132
10000 IDRrupia (Indonezja)2.6336-0.009-0.341
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3184-0.0003-0.094
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5448-0.0003-0.055
1 ILS1.048-0.0024-0.228
100 INR5.4123-0.0199-0.366
100 CLP0.5419-0.0007-0.129

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę