Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 02:30:13 -6h
Tokio (Japonia) 16:30:13 +8h
Sydney (Australia) 17:30:13 +9h
Londyn (Anglia) 07:30:13 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 18-10-19
Tabela nr 203/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.8503-0.0135-0.349
1 EUReuro4.2844-0.0005-0.012
1 AUDdolar australijski2.63260.00340.129
1 CZKkorona czeska0.16690.00040.240
1 DKKkorona duńska0.573500.000
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.491-0.0016-0.325
100 JPYjen japoński3.542-0.0086-0.242
1 CADdolar kanadyjski2.9316-0.0008-0.027
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4189-0.002-0.475
1 ZARrand płdafrykański0.2610.00060.230
1 RUBrubel rosyjski0.0602-0.0002-0.331
1 CHFfrank szwajcarski3.89690.00670.172
1 SEKkorona szwedzka0.39750.00150.379
1 UAHhrywna ukraińska0.1539-0.0024-1.536
100 HUFforint węgierski1.29460.00680.528
1 GBPfunt szterling4.96710.02150.435
1 XDRSDR (MFW)5.3054-0.0239-0.448
1 BGNlew bułgarski2.1906-0.0002-0.009
1 RONlej rumuński0.901-0.0003-0.033
1 PHPpeso filipińskie0.0751-0.0002-0.266
1 THBbat (Tajlandia)0.1272-0.0002-0.157
1 NZDdolar nowozelandzki2.45330.01180.483
1 SGDdolar singapurski2.8196-0.0078-0.276
100 ISKkorona islandzka3.0934-0.0049-0.158
1 HRKkuna chorwacka0.5757-0.0004-0.069
1 TRYlira turecka0.6660.01021.555
1 MXNpeso meksykańskie0.2008-0.0007-0.347
1 BRLreal brazylijski0.925-0.006-0.644
1 MYRringgit malezyjski0.9199-0.0035-0.379
10000 IDRrupia (Indonezja)2.7221-0.0089-0.326
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3262-0.0014-0.427
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5436-0.0039-0.712
1 ILS1.0898-0.0012-0.110
100 INR5.4127-0.0099-0.183
100 CLP0.5410.0020.371

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę