Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 04:54:12 -6h
Tokio (Japonia) 18:54:12 +8h
Sydney (Australia) 19:54:12 +9h
Londyn (Anglia) 09:54:12 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 17-10-18
Tabela nr 202/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.71230.00870.235
1 EUReuro4.29360.00170.040
1 AUDdolar australijski2.65450.01730.656
1 CZKkorona czeska0.1661-0.0003-0.180
1 DKKkorona duńska0.57550.00030.052
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.47360.00110.233
100 JPYjen japoński3.30820.00470.142
1 CADdolar kanadyjski2.86770.01340.469
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.45550.00050.110
1 ZARrand płdafrykański0.26080.00170.656
1 RUBrubel rosyjski0.05680.00030.531
1 CHFfrank szwajcarski3.7456-0.0049-0.131
1 SEKkorona szwedzka0.41680.00140.337
1 UAHhrywna ukraińska0.1330.00040.302
100 HUFforint węgierski1.3322-0.0001-0.008
1 GBPfunt szterling4.8794-0.0078-0.160
1 XDRSDR (MFW)5.1775-0.0029-0.056
1 BGNlew bułgarski2.19530.00090.041
1 RONlej rumuński0.920.00070.076
1 PHPpeso filipińskie0.06890.00030.437
1 THBbat (Tajlandia)0.11430.00080.705
1 NZDdolar nowozelandzki2.44520.01060.435
1 SGDdolar singapurski2.70190.01160.431
100 ISKkorona islandzka3.1432-0.0454-1.424
1 HRKkuna chorwacka0.578800.000
1 TRYlira turecka0.65170.01121.749
1 MXNpeso meksykańskie0.19730.00090.458
1 BRLreal brazylijski0.99640.00490.494
1 MYRringgit malezyjski0.89440.00250.280
10000 IDRrupia (Indonezja)2.44950.01290.529
100 KRWwon (Korea Płd.)0.32980.00050.152
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5360.00070.131
1 ILS1.01760.0020.197
100 INR5.05190.01860.370
100 CLP0.55460.0071.278

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę