Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 17:55:33 -6h
Tokio (Japonia) 07:55:33 +8h
Sydney (Australia) 08:55:33 +9h
Londyn (Anglia) 22:55:33 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 19-10-18
Tabela nr 204/A/NBP/2018
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.76010.02990.802
1 EUReuro4.30490.00830.193
1 AUDdolar australijski2.67410.01030.387
1 CZKkorona czeska0.16640.00020.120
1 DKKkorona duńska0.5770.00110.191
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.47960.00370.777
100 JPYjen japoński3.34440.03040.917
1 CADdolar kanadyjski2.88120.01840.643
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4550.00090.198
1 ZARrand płdafrykański0.2614-0.0015-0.571
1 RUBrubel rosyjski0.05720.00030.527
1 CHFfrank szwajcarski3.77460.02030.541
1 SEKkorona szwedzka0.4156-0.0006-0.144
1 UAHhrywna ukraińska0.13340.00030.225
100 HUFforint węgierski1.3309-0.0035-0.262
1 GBPfunt szterling4.90140.01080.221
1 XDRSDR (MFW)5.21290.01510.291
1 BGNlew bułgarski2.2010.00410.187
1 RONlej rumuński0.92170.00090.098
1 PHPpeso filipińskie0.070.00081.156
1 THBbat (Tajlandia)0.11530.00080.699
1 NZDdolar nowozelandzki2.47330.02330.951
1 SGDdolar singapurski2.72610.01860.687
100 ISKkorona islandzka3.19120.05961.903
1 HRKkuna chorwacka0.57960.00060.104
1 TRYlira turecka0.6669-0.0055-0.818
1 MXNpeso meksykańskie0.1966-0.0011-0.556
1 BRLreal brazylijski1.0103-0.0013-0.129
1 MYRringgit malezyjski0.90430.00720.803
10000 IDRrupia (Indonezja)2.47570.02060.839
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3320.00310.943
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.54250.00520.968
1 ILS1.02580.00360.352
100 INR5.120.04280.843
100 CLP0.5560.00230.415

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę