Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 00:35:09 -6h
Tokio (Japonia) 14:35:09 +8h
Sydney (Australia) 15:35:09 +9h
Londyn (Anglia) 05:35:09 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 23-04-19
Tabela nr 079/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.81180.00670.176
1 EUReuro4.28860.00840.196
1 AUDdolar australijski2.7122-0.0107-0.393
1 CZKkorona czeska0.16670.00010.060
1 DKKkorona duńska0.57440.00110.192
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.48590.00080.165
100 JPYjen japoński3.40770.00690.203
1 CADdolar kanadyjski2.85190.00580.204
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4474-0.0002-0.045
1 ZARrand płdafrykański0.2683-0.0023-0.850
1 RUBrubel rosyjski0.05980.00030.504
1 CHFfrank szwajcarski3.7427-0.013-0.346
1 SEKkorona szwedzka0.4083-0.0012-0.293
1 UAHhrywna ukraińska0.14280.00090.634
100 HUFforint węgierski1.3369-0.0007-0.052
1 GBPfunt szterling4.95220.00430.087
1 XDRSDR (MFW)5.28830.00880.167
1 BGNlew bułgarski2.19270.00430.196
1 RONlej rumuński0.90120.00190.211
1 PHPpeso filipińskie0.0732-0.0004-0.543
1 THBbat (Tajlandia)0.1193-0.0003-0.251
1 NZDdolar nowozelandzki2.54-0.0068-0.267
1 SGDdolar singapurski2.80910.00060.021
100 ISKkorona islandzka3.16270.00620.196
1 HRKkuna chorwacka0.57770.00140.243
1 TRYlira turecka0.6535-0.0022-0.336
1 MXNpeso meksykańskie0.2018-0.0008-0.395
1 BRLreal brazylijski0.9686-0.0003-0.031
1 MYRringgit malezyjski0.92340.00250.271
10000 IDRrupia (Indonezja)2.7082-0.002-0.074
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3336-0.0012-0.358
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.5674-0.0003-0.053
1 ILS1.06070.00160.151
100 INR5.4653-0.0193-0.352
100 CLP0.5737-0.001-0.174

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę