Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 21:02:06 -6h
Tokio (Japonia) 11:02:06 +8h
Sydney (Australia) 12:02:06 +9h
Londyn (Anglia) 02:02:06 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

NBP
Kursy walut z dnia 21-08-19
Tabela nr 161/A/NBP/2019
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański3.921-0.0198-0.502
1 EUReuro4.3513-0.0143-0.328
1 AUDdolar australijski2.6609-0.0097-0.363
1 CZKkorona czeska0.1687-0.0006-0.354
1 DKKkorona duńska0.5836-0.0018-0.307
1 EEKkorona estońska00
1 HKDdolar hongkoński0.5-0.0025-0.498
100 JPYjen japoński3.6805-0.0218-0.589
1 CADdolar kanadyjski2.9469-0.0101-0.342
1 LTLlit litewski00
1 LVLłat łotewski00
1 NOKkorona norweska0.4374-0.0012-0.274
1 ZARrand płdafrykański0.25730.00130.508
1 RUBrubel rosyjski0.05920.00010.169
1 CHFfrank szwajcarski4.0014-0.0213-0.529
1 SEKkorona szwedzka0.4058-0.0005-0.123
1 UAHhrywna ukraińska0.1557-0.001-0.638
100 HUFforint węgierski1.3293-0.0046-0.345
1 GBPfunt szterling4.7623-0.0031-0.065
1 XDRSDR (MFW)5.3846-0.0106-0.196
1 BGNlew bułgarski2.2248-0.0073-0.327
1 RONlej rumuński0.9201-0.0025-0.271
1 PHPpeso filipińskie0.0751-0.0002-0.266
1 THBbat (Tajlandia)0.1274-0.0005-0.391
1 NZDdolar nowozelandzki2.5109-0.015-0.594
1 SGDdolar singapurski2.8334-0.0093-0.327
100 ISKkorona islandzka3.1508-0.0104-0.329
1 HRKkuna chorwacka0.5895-0.0018-0.304
1 TRYlira turecka0.6859-0.0021-0.305
1 MXNpeso meksykańskie0.1990.00030.151
1 BRLreal brazylijski0.96740.00030.031
1 MYRringgit malezyjski0.9384-0.0038-0.403
10000 IDRrupia (Indonezja)2.753-0.0104-0.376
100 KRWwon (Korea Płd.)0.3259-0.0001-0.031
1 CNYyuan renminbi (Chiny)0.555-0.0028-0.502
1 ILS1.1119-0.004-0.358
100 INR5.4878-0.0049-0.089
100 CLP0.55280.00050.091

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę