Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 21:20:38 -6h
Tokio (Japonia) 11:20:38 +8h
Sydney (Australia) 12:20:38 +9h
Londyn (Anglia) 02:20:38 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 20-08-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1076-0.0027-0.243
1 JPYjen japoński117.79-0.55-0.465
1 DKKkorona duńska7.456-0.0022-0.029
1 GBPfunt szterling0.916230.00040.044
1 SEKkorona szwedzka10.76530.03850.359
1 CHFfrank szwajcarski1.086-0.0024-0.221
1 ISKkorona islandzka138.10.20.145
1 NOKkorona norweska9.9638-0.002-0.020
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.3838-0.0032-0.043
1 RONlej rumuński4.7305-0.0013-0.027
1 CZKkorona czeska25.7960.0160.062
1 HUFforint węgierski327.231.470.451
1 PLNpolski złoty4.3552-0.015-0.343
1 RUBrubel rosyjski73.836-0.4624-0.622
1 TRYnowy lir turecki6.33280.11471.845
1 AUDdolar australijski1.6347-0.0029-0.177
1 CADdolar kanadyjski1.47620.00330.224
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.818-0.0103-0.132
1 HKDdolar hongkoński8.6868-0.0227-0.261
1 NZDdolar nowozelandzki1.7286-0.001-0.058
1 SGDdolar singapurski1.5351-0.0025-0.163
1 KRWwon południowo koreański1337.78-5.36-0.399
1 MYRringgit malezyjski4.6263-0.0114-0.246
1 ZARdolar płdafrykański17.0117-0.0407-0.239
1 IDRrupia indonezyjska15794.4-10.7-0.068
1 BRLreal brazylijski4.49590.06041.362
1 MXNpeso meksykańskie21.94450.09870.452
1 PHPpeso filipińskie57.964-0.207-0.356
1 THBbat tajlandzki34.086-0.161-0.470
1 INRrupia indyjska79.4410.1610.203
1 ILS3.902-0.0333-0.846

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę