Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 17:51:46 -6h
Tokio (Japonia) 07:51:46 +8h
Sydney (Australia) 08:51:46 +9h
Londyn (Anglia) 22:51:46 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 19-10-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.147-0.0035-0.304
1 JPYjen japoński129.05-0.39-0.301
1 DKKkorona duńska7.460600.000
1 GBPfunt szterling0.88020.00180.201
1 SEKkorona szwedzka10.33580.00280.027
1 CHFfrank szwajcarski1.1421-0.003-0.262
1 ISKkorona islandzka134.5-2.3-1.681
1 NOKkorona norweska9.4518-0.008-0.085
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.42950.00850.115
1 RONlej rumuński4.6665-0.0018-0.039
1 CZKkorona czeska25.8670.0040.015
1 HUFforint węgierski323.20.780.242
1 PLNpolski złoty4.30170.00280.065
1 RUBrubel rosyjski75.2418-0.2632-0.349
1 TRYnowy lir turecki6.45440.03540.551
1 AUDdolar australijski1.6065-0.0054-0.335
1 CADdolar kanadyjski1.4947-0.0062-0.413
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.9489-0.0346-0.433
1 HKDdolar hongkoński8.9915-0.0277-0.307
1 NZDdolar nowozelandzki1.7379-0.0143-0.816
1 SGDdolar singapurski1.58-0.0063-0.397
1 KRWwon południowo koreański1296.11-10.44-0.799
1 MYRringgit malezyjski4.7681-0.014-0.293
1 ZARdolar płdafrykański16.44990.03950.241
1 IDRrupia indonezyjska17420.1-60-0.343
1 BRLreal brazylijski4.2362-0.0091-0.214
1 MXNpeso meksykańskie21.89110.07680.352
1 PHPpeso filipińskie61.605-0.532-0.856
1 THBbat tajlandzki37.358-0.154-0.411
1 INRrupia indyjska84.123-0.562-0.664
1 ILS4.1957-0.0052-0.124

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę