Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 02:48:22 -6h
Tokio (Japonia) 16:48:22 +8h
Sydney (Australia) 17:48:22 +9h
Londyn (Anglia) 07:48:22 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 18-10-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.11440.00310.279
1 JPYjen japoński120.970.160.132
1 DKKkorona duńska7.4702-0.0005-0.007
1 GBPfunt szterling0.86435-0.0041-0.466
1 SEKkorona szwedzka10.7742-0.0363-0.336
1 CHFfrank szwajcarski1.09960.00050.045
1 ISKkorona islandzka139.10.60.433
1 NOKkorona norweska10.21980.02730.268
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4418-0.0007-0.009
1 RONlej rumuński4.75650.00120.025
1 CZKkorona czeska25.659-0.014-0.055
1 HUFforint węgierski330.62-0.97-0.293
1 PLNpolski złoty4.2843-0.0012-0.028
1 RUBrubel rosyjski71.30660.16950.238
1 TRYnowy lir turecki6.4447-0.1083-1.653
1 AUDdolar australijski1.6278-0.0016-0.098
1 CADdolar kanadyjski1.4639-0.0005-0.034
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.89410.02840.361
1 HKDdolar hongkoński8.73960.02250.258
1 NZDdolar nowozelandzki1.7488-0.0076-0.433
1 SGDdolar singapurski1.52140.00430.283
1 KRWwon południowo koreański1314.334.150.317
1 MYRringgit malezyjski4.66540.02110.454
1 ZARdolar płdafrykański16.4566-0.0719-0.435
1 IDRrupia indonezyjska15773.240.50.257
1 BRLreal brazylijski4.63630.01330.288
1 MXNpeso meksykańskie21.38750.04380.205
1 PHPpeso filipińskie57.070.0490.086
1 THBbat tajlandzki33.7610.0720.214
1 INRrupia indyjska79.27350.1950.247
1 ILS3.94620.01160.295

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę