Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 01:24:24 -6h
Tokio (Japonia) 15:24:24 +8h
Sydney (Australia) 16:24:24 +9h
Londyn (Anglia) 06:24:24 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 14-06-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1265-0.0024-0.213
1 JPYjen japoński121.9-0.54-0.441
1 DKKkorona duńska7.4676-0.0002-0.003
1 GBPfunt szterling0.890930.00140.163
1 SEKkorona szwedzka10.639-0.0578-0.540
1 CHFfrank szwajcarski1.12110.00040.036
1 ISKkorona islandzka141.500.000
1 NOKkorona norweska9.77280.00080.008
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4105-0.0023-0.031
1 RONlej rumuński4.72330.00120.025
1 CZKkorona czeska25.54-0.041-0.160
1 HUFforint węgierski321.53-0.47-0.146
1 PLNpolski złoty4.2534-0.004-0.094
1 RUBrubel rosyjski72.388-0.5395-0.740
1 TRYnowy lir turecki6.64270.00840.127
1 AUDdolar australijski1.6324-0.0012-0.073
1 CADdolar kanadyjski1.5018-0.0003-0.020
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.7997-0.0147-0.188
1 HKDdolar hongkoński8.817-0.0205-0.232
1 NZDdolar nowozelandzki1.72410.0040.233
1 SGDdolar singapurski1.5403-0.002-0.130
1 KRWwon południowo koreański1333.6-2.14-0.160
1 MYRringgit malezyjski4.6981-0.0087-0.185
1 ZARdolar płdafrykański16.6529-0.1347-0.802
1 IDRrupia indonezyjska16128.1-7.3-0.045
1 BRLreal brazylijski4.3423-0.0006-0.014
1 MXNpeso meksykańskie21.6073-0.0311-0.144
1 PHPpeso filipińskie58.539-0.017-0.029
1 THBbat tajlandzki35.101-0.149-0.423
1 INRrupia indyjska78.6080.13350.170
1 ILS4.0518-0.0012-0.030

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę