Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 17:20:16 -6h
Tokio (Japonia) 07:20:16 +8h
Sydney (Australia) 08:20:16 +9h
Londyn (Anglia) 22:20:16 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 13-12-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.13710.00250.220
1 JPYjen japoński129.060.390.303
1 DKKkorona duńska7.46470.00060.008
1 GBPfunt szterling0.89848-0.0029-0.318
1 SEKkorona szwedzka10.302-0.0575-0.555
1 CHFfrank szwajcarski1.12870.00010.009
1 ISKkorona islandzka140.40.40.286
1 NOKkorona norweska9.73880.01230.126
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.39350.0040.054
1 RONlej rumuński4.6515-0.0056-0.120
1 CZKkorona czeska25.829-0.037-0.143
1 HUFforint węgierski323.14-0.29-0.090
1 PLNpolski złoty4.2925-0.0061-0.142
1 RUBrubel rosyjski75.45930.21260.283
1 TRYnowy lir turecki6.09680.00750.123
1 AUDdolar australijski1.5729-0.0003-0.019
1 CADdolar kanadyjski1.51930.00230.152
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.82460.00910.116
1 HKDdolar hongkoński8.88030.0110.124
1 NZDdolar nowozelandzki1.6564-0.0009-0.054
1 SGDdolar singapurski1.55870.0010.064
1 KRWwon południowo koreański1278.56-2.06-0.161
1 MYRringgit malezyjski4.7531-0.0007-0.015
1 ZARdolar płdafrykański16.1227-0.0248-0.154
1 IDRrupia indonezyjska16496.4-65.9-0.398
1 BRLreal brazylijski4.40830.02020.460
1 MXNpeso meksykańskie22.90310.13920.611
1 PHPpeso filipińskie59.8880.1740.291
1 THBbat tajlandzki37.1950.0030.008
1 INRrupia indyjska81.428-0.262-0.321
1 ILS4.27180.01150.270

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę