Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 00:48:44 -6h
Tokio (Japonia) 14:48:44 +8h
Sydney (Australia) 15:48:44 +9h
Londyn (Anglia) 05:48:44 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 18-04-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.125-0.0051-0.451
1 JPYjen japoński125.86-0.65-0.514
1 DKKkorona duńska7.46630.00110.015
1 GBPfunt szterling0.8647-0.0012-0.142
1 SEKkorona szwedzka10.4760.03520.337
1 CHFfrank szwajcarski1.1383-0.0017-0.149
1 ISKkorona islandzka135.600.000
1 NOKkorona norweska9.59780.020.209
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.435-0.0025-0.034
1 RONlej rumuński4.7618-0.0007-0.015
1 CZKkorona czeska25.6820.0250.097
1 HUFforint węgierski320.090.40.125
1 PLNpolski złoty4.27860.00550.129
1 RUBrubel rosyjski71.9719-0.2168-0.300
1 TRYnowy lir turecki6.54860.05190.799
1 AUDdolar australijski1.57190.00070.045
1 CADdolar kanadyjski1.5065-0.0005-0.033
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.5445-0.0149-0.197
1 HKDdolar hongkoński8.8265-0.0391-0.441
1 NZDdolar nowozelandzki1.68190.00350.209
1 SGDdolar singapurski1.5251-0.0035-0.229
1 KRWwon południowo koreański1278.95-1.7-0.133
1 MYRringgit malezyjski4.6609-0.0115-0.246
1 ZARdolar płdafrykański15.84820.0610.386
1 IDRrupia indonezyjska15797.8-119.7-0.752
1 BRLreal brazylijski4.42060.0160.363
1 MXNpeso meksykańskie21.2303-0.051-0.240
1 PHPpeso filipińskie58.147-0.234-0.401
1 THBbat tajlandzki35.792-0.134-0.373
1 INRrupia indyjska78.068-0.389-0.496
1 ILS4.04320.00320.079

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę