Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
oferty biznesowe   giełda samochodowa   oferty pracy   english version

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 03:28:01 -6h
Tokio (Japonia) 17:28:01 +8h
Sydney (Australia) 18:28:01 +9h
Londyn (Anglia) 08:28:01 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 18-10-18
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.1505-0.0025-0.217
1 JPYjen japoński129.440.010.008
1 DKKkorona duńska7.46060.00020.003
1 GBPfunt szterling0.87843-0.001-0.116
1 SEKkorona szwedzka10.3330.01820.176
1 CHFfrank szwajcarski1.1451-0.0002-0.017
1 ISKkorona islandzka136.8-0.4-0.292
1 NOKkorona norweska9.45980.03050.323
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4210.00450.061
1 RONlej rumuński4.66830.00250.054
1 CZKkorona czeska25.8630.020.077
1 HUFforint węgierski322.42-0.13-0.040
1 PLNpolski złoty4.29890.00490.114
1 RUBrubel rosyjski75.505-0.1456-0.192
1 TRYnowy lir turecki6.419-0.1628-2.473
1 AUDdolar australijski1.6119-0.0071-0.439
1 CADdolar kanadyjski1.50090.00520.348
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.9835-0.0052-0.065
1 HKDdolar hongkoński9.0192-0.0181-0.200
1 NZDdolar nowozelandzki1.7522-0.0041-0.233
1 SGDdolar singapurski1.5863-0.0004-0.025
1 KRWwon południowo koreański1306.557.070.544
1 MYRringgit malezyjski4.7821-0.006-0.125
1 ZARdolar płdafrykański16.4104-0.0367-0.223
1 IDRrupia indonezyjska17480.1-9.5-0.054
1 BRLreal brazylijski4.2453-0.0637-1.478
1 MXNpeso meksykańskie21.81430.08760.403
1 PHPpeso filipińskie62.137-0.044-0.071
1 THBbat tajlandzki37.512-0.03-0.080
1 INRrupia indyjska84.685-0.2065-0.243
1 ILS4.2009-0.0067-0.159

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę