Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 11:04:03 -6h
Tokio (Japonia) 01:04:03 +8h
Sydney (Australia) 02:04:03 +9h
Londyn (Anglia) 16:04:03 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

ECB
Kursy walut z dnia 15-02-19
kod walutynazwa walutykurszmiana[%]
1 USDdolar amerykański1.126-0.0008-0.071
1 JPYjen japoński124.45-0.67-0.535
1 DKKkorona duńska7.4612-0.0003-0.004
1 GBPfunt szterling0.87938-0.0001-0.008
1 SEKkorona szwedzka10.48130.00380.036
1 CHFfrank szwajcarski1.134-0.003-0.264
1 ISKkorona islandzka134.3-0.6-0.445
1 NOKkorona norweska9.7690.01050.108
1 BGNlew bułgarski1.955800.000
1 HRKkuna chorwacka7.4080.00170.023
1 RONlej rumuński4.7407-0.0032-0.067
1 CZKkorona czeska25.709-0.081-0.314
1 HUFforint węgierski318.21-0.86-0.270
1 PLNpolski złoty4.3307-0.0075-0.173
1 RUBrubel rosyjski75.0816-0.3706-0.491
1 TRYnowy lir turecki5.9322-0.059-0.985
1 AUDdolar australijski1.5836-0.0012-0.076
1 CADdolar kanadyjski1.49590.0010.067
1 CNYjuan (renminbi) chiński7.6236-0.0111-0.145
1 HKDdolar hongkoński8.837-0.0056-0.063
1 NZDdolar nowozelandzki1.6432-0.0056-0.340
1 SGDdolar singapurski1.5293-0.0017-0.111
1 KRWwon południowo koreański1269.32-1.07-0.084
1 MYRringgit malezyjski4.59970.00690.150
1 ZARdolar płdafrykański15.9011-0.0657-0.411
1 IDRrupia indonezyjska15924.547.90.302
1 BRLreal brazylijski4.1852-0.0851-1.993
1 MXNpeso meksykańskie21.765-0.1481-0.676
1 PHPpeso filipińskie59.0360.0440.075
1 THBbat tajlandzki35.21-0.121-0.342
1 INRrupia indyjska80.3610.1580.197
1 ILS4.0934-0.0352-0.853

Archiwum

Pokaż walutę:
miesiąc
Wybierz miesiąc i rok:
Przedział:
Data początkowa:
Data końcowa:
pokaż wykres
pokaż tabelę