Grupa:
Inwestycje.pl Waluty.com Kantory.pl Investing.pl Fundusze24.pl TwojeFinanse.pl Forum-Prawne.pl
  

Czasy na świecie:

Nowy Jork (USA) 16:45:47 -6h
Tokio (Japonia) 06:45:47 +8h
Sydney (Australia) 07:45:47 +9h
Londyn (Anglia) 21:45:47 -1h
kursy walut | Waluty.com.pl

Artykuł

Menu artykułu

Treść artykułu

Ogólnopolska Konferencja E-biznesu i Inwestowania.

12.09.2006 14:12 wtorek

W dniach 16-17 września w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja E-biznesu i Inwestowania. Uczestnikami spotkania będą właściciele biznesów i inwestorzy. Będzie na niej można spotkać sympatyków książek i gier Roberta Kiyosaki, rozwijających finansową inteligencję i osoby chcące zdobyć cenną wiedzę o inwestowaniu, jak również o tworzeniu i prowadzeniu dochodowej firmy internetowej.

Celem Konferencji jest poszerzanie wiedzy uczestników i wymiana doświadczeń związanych z generowaniem i ochroną finansów osobistych oraz tworzeniem stabilnych biznesów opartych o największe obecnie medium, jakim jest Internet.

Konferencja została podzielona na trzy główne bloki tematyczne:
1.dla  osób, które chcą założyć własny e-biznes,
2.dla osób, które chcą rozwinąć własny e-biznes,
3.dotyczący finansowej inteligencji, inwestowania na giełdzie i rynku nieruchomości.

Dodatkowo w trakcie Konferencji co godzinę będzie można zagrać w grę Cashflow® albo przejść szkolenie z zakresu obsługi aplikacji e-biznesowych

. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w dowolnie wybranych zajęciach i wykładach.

Podczas trwania Konferencji, organizatorzy przewidzieli mini-targi firm i instytucji związanych z rynkiem nieruchomości i szeroko rozumianym światem finansów. W trakcie spotkania będzie można również skorzystać z wykładów i zajęć praktycznych niwelujących stres i nauczyć się, jak dbać o swoje zdrowie.

Zaproszeni goście, prowadzący wykłady i panele dyskusyjne, to wysokiej klasy specjaliści z instytucji rynku finansowego, trenerzy z cenionych firm szkoleniowych, praktycy i ludzie biznesu.

W trakcie Konferencji odbędzie się Turniej Cashflow®  101 oraz premiera drugiej części finansowej gry strategicznej Cashflow® 202, uczącej zaawansowanych technik inwestowania na giełdzie, na rynku nieruchomości i w biznesie.

Ponieważ zeszłoroczna edycja była wyjątkowo udana, organizatorzy postanowili na stałe wpisać ją w kalendarz imprez propagujących rozwijanie umiejętności związanych z zarządzaniem i inwestowaniem własnych pieniędzy oraz generowaniem przychodu z biznesu funkcjonującego w Internecie.

Szczegóły, harmonogram oraz zaproszenia na Konferencję zostaną przesłane drogą e-mail do zainteresowanych oraz umieszczone na stronach organizatorów, jak również w serwisie www poświęconym temu wydarzeniu. W przypadku pytań prosimy o kontakt: marketing@ipe.com.pl lub telefon: 0 52 581 30 29.


Ogólnopolska Konferencja E-biznesu i Inwestowania
Termin: 16-17 września 2006 r.
Miejsce: Warszawa,
Rejestracja: za pomocą formularza na stronie Konferencji www.okebi.pl

Kontakt z organizatorami:


Bydgoszcz
Instytut Praktycznej Edukacji sp. z o.o. - www.ipe.com.pl
tel.: 0 52 581 30 29 marketing@ipe.com.pl

Gdańsk
Majewski Business Consulting - www.cneb.pl
tel.: 0 58 551 74 62 biuro@cneb.plInne artykuły z tego działu: Inne artykuły:

Chcesz otrzymywać nasz newsletter? Wystarczy, że podasz swój adres emailZobacz newsletter waluty.com.pl

Sonda

Kurs złotówki jest:

Za wysoki
Optymalny
Za niski

Reklama